PalVéco BV

Galileistraat 75
1704 SE Heerhugowaard

Jelco BV

Icarusweg 5
8938 AX Leeuwarden

Neem contact met ons op

Uw Gegevens

Vertel ons hoe wij u kunnen bereiken


Hoe kunnen wij helpen?

Voel u vrij om een bericht te sturen of een vraag te stellen


Palvéco bv

Palvéco bv

Galileistraat 75, 1704 SE Heerhugowaard
072 540 5533
verkoop@palveco.nl
www.palveversgroep.nl
Jelco bv

Jelco bv

Icarusweg 5, 8938 AX Leeuwarden
058 288 4944
verkoop@jelco.nl
www.palveversgroep.nl

Verkoopteam Buitendienst Palvéco bv

Martijn Egner

Sales Manager verkoop buitendienst
Special Accounts West Nederland

06 3368 7148
martijn.egner@palveco.nl

Bert Buijsman

Account Manager
Noord-Holland Noord

06 3337 7485
bert.buijsman@palveco.nl

Mike Groen

Account Manager
Noord-Holland Midden

06 1942 9191
mike.groen@palveco.nl

Detlef Jens

Account Manager
Groot Amsterdam & ’t Gooi

06 1975 8556
detlef.jens@palveco.nl

Binnendienst Team Palvéco bv

Henk

Henk Honing

Tom

Tom Visser

Ingrid

Ingrid Kater

Financieel Manager


ingrid.kater@palveco.nl

Clemens

Clemens Kauling

Eric

Eric Stoop

Marketing & Websitebeheer

06 1671 6071

eric.stoop@palveco.nl

Verkoopteam Buitendienst / Binnendienst Jelco bv

Harmen

Harmen van Balen Walter

Vestigingsmanager
Special Accounts Noord Nederland
06 1262 3227
harmen@jelco.nl
Stefan

Stefan Lebesque

Jan

Jan Veenstra

Account Manager

06 5150 6093
jan@jelco.nl

Alex

Alex Edwards van Muyen

Binnendienstmedewerker

alex@jelco.nl

André

André van der Sluis

Inkoper & Backoffice Manager

06 1118 7271

andre@jelco.nl

PalVéco Heerhugowaard

PalVéco B.V. Galileistraat 71-83 1704 SE Heerhugowaard

Jelco Leeuwarden

Jelco BV Icarusweg 5 8938 AX Leeuwarden

Vestiging Heerhugowaard

Palvéco bv

Galileistraat 71-83 1704 SE Heerhugowaard
Telefoon 072 - 5405533
Fax 072 - 5405388
Email verkoop@palveco.nl
KvK 36009209
B.T.W. NL005410538B01
E.E.G nr EG 926 NL

Vestiging Leeuwarden

Jelco bv

Icarusweg 5 8938 AX Leeuwarden
Telefoon 058 - 288 4944
Fax 058 - 288 5135
Email info@jelco.nl
KvK 01056574
B.T.W. NL008917899B01
EG nr 209474

PalVéco BV Heerhugowaard
Jelco BV Leeuwarden

Volg ons op Social Media

Door onze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op "cookies toestaan". Als u deze website wilt gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen klikt u op "Accepteren" dan gaat u akkoord met deze instellingen. Wij gebruiken deze gegevens alleen voor het verbeteren van onze website en om u de beste gebruikerservaring te geven.

Sluiten