PalVéco BV

Galileistraat 75
1704 SE Heerhugowaard

Jelco BV

Icarusweg 5
8938 AX Leeuwarden

Hoe kunnen wij helpen?

Voel u vrij om een bericht te sturen of een vraag te stellen

Palvéco bv

Palvéco bv

Galileistraat 75, 1704 SE Heerhugowaard
072 540 5533
verkoop@palveco.nl
www.palveversgroep.nl

Jelco bv

Jelco bv

Icarusweg 5, 8938 AX Leeuwarden
058 288 4944
verkoop@jelco.nl
www.palveversgroep.nl

Verkoopteam Buitendienst Palvéco bv

Palvé versgroep

Mick Leeuwenkamp

Account Manager
Noord-Holland Midden

06 8284 6609
mick.leeuwenkamp@palveco.nl

rudy

Rudy Smit

Account Manager
Noord-Holland

Export Manager

06 8270 0333
rudy.smit@palveversgroep.nl

Binnendienst Team Palvéco bv

Henk

Henk Honing

Tom

Tom Visser

Ingrid

Ingrid Kater

Financieel Manager


ingrid.kater@palveco.nl

Clemens

Clemens Kauling

Eric

Eric Stoop

Marketing & Websitebeheer

06 1671 6071

eric.stoop@palveco.nl

Verkoopteam Buitendienst / Binnendienst Jelco bv

Harmen

Harmen van Balen Walter

Vestigingsmanager
Special Accounts Noord Nederland
06 1262 3227
harmen@jelco.nl

Stefan

Stefan Lebesque

Jan

Jan Veenstra

Verkoop Binnendienst

06 5150 6093
jan@jelco.nl

André

André van der Sluis

Inkoper & Backoffice Manager

06 1118 7271

andre@jelco.nl

Alex

Alex Edwards van Muyen

Binnendienstmedewerker

alex@jelco.nl

Rinus

Rinus de Haan

Account Manager

06 30144565

rinus@jelco.nl

PalVéco Heerhugowaard

PalVéco B.V. Galileistraat 71-83 1704 SE Heerhugowaard

Jelco Leeuwarden

Jelco BV Icarusweg 5 8938 AX Leeuwarden

Vestiging Heerhugowaard

Palvéco bv

Galileistraat 71-83 1704 SE Heerhugowaard
Telefoon 072 - 5405533
Fax 072 - 5405388
Email verkoop@palveco.nl
KvK 36009209
B.T.W. NL005410538B01
NL 926 EG

Vestiging Leeuwarden

Jelco bv

Icarusweg 5 8938 AX Leeuwarden
Telefoon 058 - 288 4944
Fax 058 - 288 5135
Email info@jelco.nl
KvK 01056574
B.T.W. NL008917899B01
NL 209474 EG

Volg ons op Social Media