Passie

passie

“Jij en Palvé delen dezelfde passie voor het vak en mooie producten”

Overweldigend

kennis

“Ik kan bij Palvé terecht
met al mijn vragen”

Logistiek

inlevingsvermogen

“Palvé kent mijn situatie, weet wat er bij mij speelt en waar ik behoefte aan heb”

Geen snelle praatjes of gelikte kant en klaar marketingconcepten als foodpartner staan betrouwbaarheid en nuchterheid bij ons voorop. Uit ervaring weten we dat dat in het werkveld nodig is. Veel van onze medewerkers hebben jarenlange ervaring in de wereld van versproducten en weten daardoor als geen ander wat er bij jou op werkvloer speelt en waar jij behoefte aan hebt.
Harmen van Balen Walter

Harmen van Balen Walter

Ingrid Kater

Ingrid Kater

Financieel / HR manager
072 540 5533 (kies 3)
ingrid.kater@palveversgroep.nl

Rudy Smit

Rudy Smit

Export Manager Verkoop Coördinator
06 8270 0333
rudy.smit@palveversgroep.nl

Stefan Lebesque

Stefan Lebesque

Rinus de Haan

Rinus de Haan

Mick Leeuwenkamp

Mick Leeuwenkamp

Account Manager Heerhugowaard
06 8284 6609
mick.leeuwenkamp@palveversgroep.nl

Jan Alkema

Jan Alkema

Account Manager Heerhugowaard
06 8236 9574
jan.alkema@palveversgroep.nl

Jeroen Laan

Jeroen Laan

Account Manager Heerhugowaard
06 8275 5173
jeroen.laan@palveversgroep.nl

Henk Honing

Henk Honing

Backoffice Manager / Inkoop Heerhugowaard
072 540 55 33 (kies 2) henk.honing@palveversgroep.nl

André van der Sluis

André van der Sluis

Backoffice Manager / Inkoop Leeuwarden
06 1118 7271
andre.van.der.sluis@palveversgroep.nl

Tom Visser

Tom Visser

Arnoud Wilken

Arnoud Wilken

Assistent Backoffice Heerhugowaard
072 540 5533
arnoud.wilken@palveversgroep.nl

Eric Stoop

Eric Stoop

Marketing & Websitebeheer
06 1671 6071
eric.stoop@palveversgroep.nl

Arvith Vos

Arvith Vos

Corrie de Nijs

Corrie de Nijs

Verkoop Binnendienst Heerhugowaard
072 540 5533 (kies 1)
corrie.de.nijs@palveversgroep.nl

Dorenda Redeker

Dorenda Redeker

Verkoop Binnendienst Heerhugowaard
072 540 5533 (kies 1)
dorenda.redeker@palveversgroep.nl

Jan Veenstra

Jan Veenstra

Verkoop Binnendienst Leeuwarden
058 288 4944
jan.veenstra@palveversgroep.nl

Hetty van Akker

Hetty van Akker

Verkoop Binnendienst Leeuwarden
Kwaliteitsdienst
058 288 4944
hetty.van.akker@palveversgroep.nl
kwaliteit@palveversgroep.nl

Algemeen Directeur
Palvé versgroep

Aart Wielaard

Algemeen Directeur
06 2279 2265
aart.wielaard@palveversgroep.nl

Algemeen Manager
Palvé versgroep

Harmen van Balen Walter

Algemeen Manager
06 1262 3227
harmen@palveversgroep.nl

Financieel Manager
Palvé versgroep

Ingrid Kater

Financieel Manager

ingrid.kater@palveversgroep.nl

IT Manager
Palvé versgroep

Clemens Kauling

IT Manager
06 2011 1082
clemens.kauling@palveversgroep.nl

Export Manager
Verkoopcoördinator
Palvé versgroep

Rudy Smit

Export Manager Verkoopcoördinator
06 8270 0333
rudy.smit@palveversgroep.nl

Account Manager
Palvé versgroep Leeuwarden

Stefan Lebesque

Accountmanager
06 4749 5220
stefan@palveversgroep.nl

Account Manager
Palvé versgroep Leeuwarden

Rinus de Haan

Accountmanager
06 3014 4565
rinus@palveversgroep.nl

Account Manager
Palvé versgroep Heerhugowaard

Mick Leeuwenkamp

Accountmanager
06 8284 6609
mick.leeuwenkamp@palveversgroep.nl

Backoffice Manager
Palvé versgroep Heerhugowaard

Henk Honing

Backoffice Manager
06 5178 5614
henk.honing@palveversgroep.nl

Assistent Backoffice
Palvé versgroep Heerhugowaard

Arnoud Wilken

Assistent Backoffice

arnoud.wilken@palveversgroep.nl

Marketing &
Websitebeheer
Palvé versgroep

Eric Stoop

Marketing & Websitebeheer
06 1671 6071
eric.stoop@palveco.nl

Inkoper
Palvé versgroep Heerhugowaard

Tom Visser

Inkoper
06 1391 2186
tom.visser@palveversgroep.nl

Inkoper
Backoffice Manager Palvé versgroep Leeuwarden

Andre van der Sluis

Inkoper & Backoffice Manager
06 1118 7271
andre@palveversgroep.nl

Verkoop Binnendienst
Palvé versgroep Leeuwarden

Jan Veenstra

Verkoop Binnendienst
jan@palveversgroep.nl

Verkoop Binnendienst
Palvé versgroep Leeuwarden

Hetty van Akker

Verkoop Binnendienst
Kwaliteitsdienst
hetty@palveversgroep.nl

Verkoop Binnendienst
Palvé versgroep Heerhugowaard

Corrie de Nijs

Verkoop Binnendienst
corrie.de.nijs@palveversgroep.nl

Verkoop Binnendienst
Palvé versgroep Heerhugowaard

Dorenda Redeker

Verkoop Binnendienst
dorenda.redeker@palveversgroep.nl

Verkoop Binnendienst
Palvé versgroep Heerhugowaard

Monique Druijf

Verkoop Binnendienst
monique.druijf@palveversgroep.nl

Logistiek Manager
Palvé versgroep Heerhugowaard

Arvith Vos

Logistiek Manager
arvith.vos@palveversgroep.nl

‘meer vers’ actienieuws

‘meer vers’ actienieuws, tips en verkoopadvies ontvangen? Vul je gegevens in, in het formulier.

Je kunt bij elke email die je ontvangt altijd afmelden.

meer vers

* afmelden kan altijd bij elke mailing die je van ons ontvangt.

Alsjeblieft! profiteer 

elke week van mooie kortingen

Scroll naar top