Passie

passie

“Jij en Palvé delen dezelfde passie voor het vak en mooie producten”

Overweldigend

kennis

“Ik kan bij Palvé terecht
met al mijn vragen”

Logistiek

inlevingsvermogen

“Palvé kent mijn situatie, weet wat er bij mij speelt en waar ik behoefte aan heb”

Als foodpartner staat: marktkennis, betrouwbaarheid en nuchterheid hoog in ons vaandel. Uit ervaring weten we dat kennis en expertise in het werkveld onmisbaar is. Al onze medewerkers hebben daarom jarenlange ervaring in de wereld van versproducten en weten hierdoor als geen ander wat er bij jou op werkvloer speelt en waar jij behoefte aan hebt.

Harmen van Balen Walter

Harmen van Balen Walter

Ingrid Kater

Ingrid Kater

Financieel / HR manager
072 540 5533 (kies 3)
ingrid.kater@palveversgroep.nl

Henk Honing

Henk Honing

Backoffice Manager / Inkoop Heerhugowaard
072 540 55 33 (kies 2) henk.honing@palveversgroep.nl

Arvith Vos

Arvith Vos

Rudy Smit

Rudy Smit

Export Manager Verkoop Coördinator
06 8270 0333
rudy.smit@palveversgroep.nl

Jan Alkema

Jan Alkema

Account Manager Heerhugowaard
06 8236 9574
jan.alkema@palveversgroep.nl

Jeroen Laan

Jeroen Laan

Account Manager Heerhugowaard
06 8275 5173
jeroen.laan@palveversgroep.nl

Mick Leeuwenkamp

Mick Leeuwenkamp

Account Manager Heerhugowaard
06 8284 6609
mick.leeuwenkamp@palveversgroep.nl

Tom Visser

Tom Visser

Arnoud Wilken

Arnoud Wilken

Assistent Backoffice Heerhugowaard
072 540 5533
arnoud.wilken@palveversgroep.nl

Eric Stoop

Eric Stoop

Marketing & Websitebeheer
06 1671 6071
eric.stoop@palveversgroep.nl

Corrie<br /> de Nijs

Corrie
de Nijs

Verkoop Binnendienst Heerhugowaard
072 540 5533 (kies 1)
corrie.de.nijs@palveversgroep.nl

Jeroen <br />van Stralen

Jeroen
van Stralen

Verkoop Binnendienst Heerhugowaard
072 540 5533 (kies 1)
jeroen.van.stralen@palveversgroep.nl

Mi Sook<br /> van Diepen

Mi Sook
van Diepen

Verkoop Binnendienst Heerhugowaard
072 540 5533 (kies 1)
misook.van.diepen@palveversgroep.nl

Stefan Lebesque

Stefan Lebesque

Rinus de Haan

Rinus de Haan

André van der Sluis

André van der Sluis

Backoffice Manager / Inkoop Leeuwarden
06 1118 7271
andre.van.der.sluis@palveversgroep.nl

Jan Veenstra

Jan Veenstra

Verkoop Binnendienst Leeuwarden
058 288 4944
jan.veenstra@palveversgroep.nl

Hetty van Akker

Hetty van Akker

Verkoop Binnendienst Leeuwarden
Kwaliteitsdienst
058 288 4944
hetty.van.akker@palveversgroep.nl
kwaliteit@palveversgroep.nl

meer vers

* afmelden kan altijd bij elke mailing die je van ons ontvangt.

Alsjeblieft! profiteer 

elke week van mooie kortingen

Scroll naar top
meer vers aanbiedingen

Ontvang onze 'meer vers' en profiteer direct van interessante prijzen. Rechtstreeks in je mailbox
Elke 14 dagen weer.

No worries, als je geen extra korting meer wilt schrijf je gewoon weer uit.